akull-naja

Kohë pushimi

with 41 comments

Do jem në mëmëdhe për nja dy javë dhe me siguri pa shumë internet, pra mirëjugjetsha! 🙂

Advertisements

Written by ak'll

Korrik 5, 2007 te 7:49 pm

Postuar te Uncategorized

41 Përgjigje

Subscribe to comments with RSS.

 1. Pushime te gezuara dhe befsh sa me shume qejf!!!

  belle_fleur

  Korrik 7, 2007 at 1:55 am

 2. pushime te mbara dhe me frumzim per tregime dhe mendime te reja. Na dergo edhe thashethemet e fundit cilat jane plazhet e mira per te shkuar ne atdhe.

  tetena

  Korrik 7, 2007 at 7:21 am

 3. Bëfsh qejf dhe kalofsh pushime të lumtura.

  Ps:kush luan shah (apo është tavëll e maskuar?)… ka ndonjë që do të bëjë ndonjë dorë??

  Ps1:pse me 4 këmbë???

  Ps2: pse njëra këmbë ka 6 gishta???

  edrus

  Korrik 7, 2007 at 10:30 am

 4. he he jam e para qe te uroj.befsh qejf yllo!

  eni

  Korrik 7, 2007 at 10:52 am

 5. Mireardhsh Aklli!
  ps:mos u shkri shume:)

  ET

  Korrik 7, 2007 at 3:53 pm

 6. Pushime te vizllueshme, gletsch!

  Mirardhsh! E hapsh sa me pak kompiuterin keto dy jave!

  PS Cfare libri po lexoje ketu ke fotoja ne plazh, “Harold Robbins: The Man Who Invented ????” (I did google it out, OK? mos kujto se e dija… 😉 😀 😛 )

  Emigrant

  Korrik 7, 2007 at 8:23 pm

 7. Udhe te mbare e i gjetsh mire 🙂

  ELAIS

  Korrik 7, 2007 at 8:29 pm

 8. Pershendetje te tereve nga internet kafeja nr 3 e Selvise, ku Shkatrusi po luan kunder Ferarit, me ulurima te tipit: “iku truni!” dhe “ia q… motren!” :)))

  Ajo gjeja eshte shah, lozim kur te duash, Ed. Dhe tavell, akoma me mire per trurin tim te shushatur nga vapa. 🙂 Aty ka 4 kembe se jane dy veta dhe secili me nga 10 gishta. 😉

  Auswanderer, ai libri eshte ” never love a stranger”, liber me moral te forte amerikan qe gjithmone mbaron me pikecuditese:D

  Keshtu shoke, deri me sot s’me ka ndodhur ndonje gje e vecante pervec ngecjes gjysem ore te ashensori i pallatit te tezes, se u fiken dritat. Asnje i vrare, asnje i plagosur. 😀

  Ah se desh harrova, Nano ishte rinuar me shume se vitin qe shkoi. Salen s’e kam pare akoma. 😀

  Te djele te vizllushme te gjitheve!

  akull-naja

  Korrik 8, 2007 at 2:07 pm

 9. hik nga kompiuteri me vrap, po te thone! kompjuter ke sa te dush ne zvicerland ti!

  PS Dozen e ulurimave te tipit: “iku truni!” dhe “ia q… motren!” meri mire sa je atje, se s’ke ku i gje mo nga ato qelqurinat pa gjak ku je….

  Bofsh qejf, Gletsch! Edhe per ne te tjeret kendej!

  Emigrant

  Korrik 8, 2007 at 3:25 pm

 10. Mireseerdhe ne krieqitet akull… Kujdes nga qente rruges, se eshte shume vape… Pushime te mbara dhe Zoti te dhente frymezim

  krasta krau

  Korrik 8, 2007 at 5:45 pm

 11. Mire se na urdherove Ice!
  Qendrim te kendshem ne atdhe!!!
  Salud

  redBonsai

  Korrik 9, 2007 at 8:12 am

 12. Stakoje trurin qe tna vish charged. Shellehu sa me shume 🙂

  Majla

  Korrik 9, 2007 at 8:43 am

 13. Shume mire akull-naja uroj te besh qejf ne shqiperi. Mezi te presim

  Anonymous

  Korrik 9, 2007 at 10:26 am

 14. Ka kompjutera ne zvicerland Auswanderer, po s’me gerrthet Shkatrusi te veshi “iku truni” :)))

  RB, sot e mora ca here autobusin, dhe mendova per ty. Me lajmerove, e shkreta une, me lajmerove, po ke lajmerove se… 🙂

  KK, ne te lagjia jone i kemi vra qente. Pajk. 🙂

  Hajt mirejugjetsha heren tjeter, se ketu frymezim ka plot, po une e kam lene kompjuterin ne shtepi dhe ktu te internet kafeja me hiken truni dhe mu si shkatrusit. 🙂

  akull-naja

  Korrik 9, 2007 at 12:58 pm

 15. Akull-akull, po Sanijen mire e gjete? 😛
  P.S.: te haj pak nga mövenpiku jot? 😀

  mandravasarotra

  Korrik 9, 2007 at 3:04 pm

 16. mandravamachin,:P
  Sanija te bo te fala. 🙂
  Movenpikut mos i bjer sa te haje luga, po qepet, domatet dhe patllexhanat mund t’i besh turli… 😛 😀 Dhe caprice des dieux per dessert. 😉

  akull-naja

  Korrik 10, 2007 at 9:52 am

 17. akllo e shijofsh!

  Ku eshte balta me e embel se mjalta?

  strangeMAN

  Korrik 10, 2007 at 11:32 am

 18. Epo edhe ti komshije me kete kapricon, une sapo e futa ne frigorifer. Degjo, mos u kthe. Eshte plevit fare. Kam veshur sot pantallona kadife, kepuce dimri, corape pambuku te forta, t-shirt, siper nje triko, siper trikos nje xhakete dhe siper xhaketes mushamane e shiut qe i ka eshe ajo nja dy shtresa. Ne koke kapele. E di, eshte 11 korrik, por nuk te genjej. Bie shiu qe c’te te them. A thua se zotit i ka vdekur i jati. Me duket surreale qe diku jo shume larg shkelqen dielli (mire qe ja gjeta emrin). Sill nje kove me diell kur te kthehesh. Megjithese me mire mos e sill fare se do te ta marrin ne dogane, bashke me qoftet, djathin dhe specat turshi (i kane shtrenguar rregullat). Tschüssli

  Selfmaderadio

  Korrik 11, 2007 at 8:31 pm

 19. Mu kujtu konga e Qomiles, ke Selvija, por me Sanije:

  Eeeee ku t’kaaaa laaa-la, o mi Saniiiijeee….

  Emigrant

  Korrik 12, 2007 at 1:56 am

 20. o lal o ktheve se na thave syte!

  eni

  Korrik 25, 2007 at 9:10 am

 21. Jam kthyer o lal, po jo plotesisht. Me kendojne akoma kumrijet ne koke: guguftu…guguftu… 🙂

  akull-naja

  Korrik 25, 2007 at 10:18 pm

 22. 🙂 ah medet:)s’ke faj…

  eni

  Korrik 26, 2007 at 1:24 pm

 23. Hë mi ti… kujtuam se të martuan në Shqipëri 😛
  Apo ka ndonjë llaf dhe s’do të na i thuaç??

  edrus

  Korrik 26, 2007 at 6:13 pm

 24. Edrus vetem habere te mira pret, keshtu qe mos ja perto por fillo e jep tellallin:))

  Mos rri shume pas perdes se dritares se perseri te shofim qe je aty:))

  belle_fleur

  Korrik 27, 2007 at 4:47 am

 25. Po rrini pra tani, se boll ma hengren shpirtin tezet dhe hallat me “po he, ç’ka ndonje te re? kur do na japesh ndonje lajm te mire?”.:)

  akull-naja

  Korrik 27, 2007 at 10:15 am

 26. Akell,

  ketu ke blogu jot qekan mbledh gjithe horrat !

  A ka noi ven te lire ! 🙂

  Kotherja

  Korrik 27, 2007 at 5:18 pm

 27. Kothere,
  ne parterre e do apo llozhe? 😀

  akull-naja

  Korrik 27, 2007 at 7:52 pm

 28. Rrofshin hallat, tezet dhe horrat…

  edrus

  Korrik 28, 2007 at 2:43 am

 29. Akell,

  une nuk jam nga ata qe bej naze.

  Por sikur i thone asaj llafes se qemotit qe : Kush eshte pa ftuar e gjen pa shtruar. Ketu ta kisha llafne une.

  Po dhe keq per te pare nuk jam une ! 🙂

  P.S. Ajo e vapes se Gushtit , eshte ne Korrik dhe mos ngul kembe kot. 🙂

  P.S.2 Si vone e ke lene te plasesh mbas gjashte muajsh ! Shif se mos ka noi ndryshim plani ! 🙂

  Kotherja

  Korrik 28, 2007 at 9:03 am

 30. Kothere, sa te pelqejne telenovelat mer amon!:) Do perpiqem te sajoj nje episod kete week-end, po nuk premtoj, se koha eshte akoma e mire dhe s’dua fare te mbyllem para kompjuterit.

  p.s. une kam dhe gushtin perpara, ti bo ça t’dush. 😛

  akull-naja

  Korrik 28, 2007 at 11:49 am

 31. E po nuk eshte mekat me degju e lexu gjana te mira per kumrijat oj goc ! 🙂

  Guguftu, sa ene Enin e bere me zemer. 🙂

  Kotherja

  Korrik 28, 2007 at 3:32 pm

 32. Mëkat? Në fenë time s’egziston si koncept. 😉 🙂

  akull-naja

  Korrik 28, 2007 at 3:41 pm

 33. E po “gjynah’ atehere! Harram u qofte atyre qe nuk e dine sa te mira jane “kumrijat” . 🙂

  Kotherja

  Korrik 28, 2007 at 4:09 pm

 34. Kothere, sa serioz behesh nganjehere… 🙂

  akull-naja

  Korrik 28, 2007 at 4:20 pm

 35. Komshije, mire se ke ardhur. 🙂

  Selfmaderadio

  Korrik 28, 2007 at 7:31 pm

 36. Miresejugjeta, komshije! 🙂

  akull-naja

  Korrik 28, 2007 at 8:16 pm

 37. Ice, gëzohem që e more diellin:)

  Dhe unë mora ca si tip të falash prej teje. (i quajta të fala se nuk di si ti emërtoj ndryshe).

  Botë e vockël, si kaçole aranxhate 😦

  redBonsai

  Korrik 30, 2007 at 9:13 am

 38. RB, e mora dhe e mbarova qe dje…. 😦

  Sa per boten, vertet shume e vogel… sidomos ne memedhe…:)

  Jave te mbare!

  akull-naja

  Korrik 30, 2007 at 9:22 am

 39. Mire se Vajte, Mire se Erdhe, Troç Mire se Je !
  Pershendetje nga Alpet:

  ET

  Korrik 30, 2007 at 10:35 am

 40. ET

  Korrik 30, 2007 at 10:40 am

 41. :)))))))
  Shume e forte!!!

  Mire se erdhe dhe ti! 🙂

  akull-naja

  Korrik 30, 2007 at 10:45 am


Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: